Article artykuły

 
Zobacz też
Art In Us Fvol3

Warte odwiedzenia - Urban Christmas Festival

Opublikowano: 2015-09-20
Autor: Redakcja
Urban Festival to wydarzenie zrodzone z miłości do dobrego projektowania i piękna rękodzieła. To dwa dni, podczas których miłośnicy sztuki, mody i designu mogą poobcować z dziełami wyjątkowo uzdolnionych polskich projektantów, dobrze zjeść i napić się równie dobrej kawy, a także wyszaleć się na afterparty. Ponad setka wystawców gwarantuje, że nie opuścicie terenu Urban Festivalu zawiedzeni – i jest to tendencja każdorazowa. Czwarta edycja już za kilka miesięcy.


Już po raz czwarty, unikalne wydarzenie o iście miejskim charakterze łączące ze sobą świat mody, designu, pysznego jedzenia i aromatycznej kawy. Świąteczna atmosfera zagości w pięknej przestrzeni łódzkiego Art_Inkubatora zapraszając do podzielenia się ciepłem z bliskimi. Przez dwa dni festiwalowe przedstawiciele świata kreatywnych pokażą na co ich stać.

W świat mody wprowadzą gości młodzi polscy projektanci, którzy zaprezentują swoje propozycje na świąteczne stylizacje. Będziemy gościć twórców dobrego polskiego designu, którzy pomogą wprowadzić gwiazdkowy charakter do domów. Różnorodność wystawców jak i produktów, które zaprezentują sprawi, że zakup prezentów Mikołajkowych i tych Gwiazdkowych okaże się tym razem banalnie prosty.

Grudzień będzie miesiącem wyjątkowym – początkiem współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Kawy. W świątecznej atmosferze zaprosimy goścu do wkroczenia w niezwykły świat kawy. Tylko na Urban Christmas Festival nowy wymiar małej czarnej i dużej białej. Przygotowujemy warsztaty, degustacje i pokazy. Co więcej, miłośnicy herbaty i gorącej czekolady także rozsmakują się w ulubionych naparach. Ale o tym informować będziemy na bieżąco, dozując przygotowane atrakcje.

Urban Christmas Festival:

5-6 grudnia 2015