Article artykuły

 
Zobacz też
Logo Mapapp

Jak lepiej zarządzać zespołem pracowników?

Opublikowano: 2015-09-30
Autor: Redakcja
Jesteś menedżerem sieci hoteli? Zajmujesz się rekrutacją albo zarządzaniem naprawdę dużym zespołem? Bez względu na branżę wiedza na temat rzeczywistego funkcjonowania firmy, najważniejszych pracowników oraz procesów jest kluczowa. Jak ją uzyskać? Z pomocą przychodzi Tela (www.tela.biz.pl) – narzędzie do tworzenia map relacji w organizacji.

Technologicznie Tela jest nowoczesną aplikacją dostępną w trybie SaaS za pośrednictwem Internetu, bez konieczności przeprowadzania jakiejkolwiek instalacji. Jest dostępna w trybie 24/7. Wkrótce Tela będzie dostępna także za pośrednictwem telefonów i tabletów, dzięki aplikacji mobilnej.Wiedza na temat nieformalnej struktury firmy jest kluczowym warunkiem do przeprowadzenia efektywnej zmiany w organizacji. Tela to oprogramowania do mapowania sieci społecznych organizacji. Przedstawia za pomocą sieci relacji rzeczywistą strukturę organizacyjną. Sieć to interaktywny graf, który pokazuje, jak realnie przebiega praca w organizacji. Zarządzający otrzymują rzetelną wiedzę, pomocną przy podejmowaniu codziennych decyzji, a pracownicy otrzymują dostęp do interaktywnej bazy danych, która usprawnia ich pracę.

Krótko mówiąc korzyści z wdrożenia Teli:

  • oWzrost zaangażowania pracowników,
  • oLepsze decyzje zarządcze,
  • oNieformalna struktura firmy,
  • oNarzędzie niefinansowej motywacji,
  • oOszczędność czasu i mniejsze koszty.

Elastyczność narzędzia pozwala na jego maksymalne dopasowanie do potrzeb organizacji i zintegrowanie celów mapowania z bieżącymi celami biznesowymi. Wraz ze zmianą kierunku działania firmy i jej priorytetów, narzędzie w sposób bardzo szybki i tani można zmodyfikować tak, aby odpowiadało nowym potrzebom. Rozwiązanie to rośnie i zmienia się razem z organizacją.